01.08.16

Automatica 2016 je za námi

21.-24. června 2016

Stánek na Automatice 2016

Smart Factory s roboty TX2

Roboty pro náročná prostředí

Systémy pro výměnu nástrojů MPS

Man and Machine

Nový svět robotiky a budoucnost spolupráce robotů s člověkem: to vše prezentovalo Stäubli od 21. do 24. června na mnichovské Automatice v rámci své jedinečné Smart Factory a uvedení nové řady robotů TX2 na trh - jediný robot pro všechny úrovně spolupráce s člověkem.

Automatica zaznamenala opět velký úspěch a může se pochlubit historicky nejvyšší návštěvností. Stäubli na tomto veletrhu zaujalo zejména zcela novým konceptem svého stánku zaměřeným nejen na nové produkty, ale i na kompletní nový svět robotiky v souvislosti s novou řadou robotů TX2, IoT, Industry 4.0 a spoluprací robotů s člověkem. Stánek Stäubli v hale B5 se těšil velkému zájmu od velkého množství návštěvníků z celého světa.

Prohlédněte si video z našeho stánku na Automatice

Stánek byl rozdělen do pěti hlavních částí:

Smart Factory a spolupráce robotů s člověkem

Reálná výrobní pracoviště s bezpečnostní certifikací pro malosériovou produkci.

Fotky ze Smart Factory

Sensitive Environments

Jedinečná výkonnost napříč kompletní řadou robotů pro náročná prostředí pro speciální požadavky jednotlivých průmyslových segmentů

High Performance

Rychlost, přesnost a nejvyšší výkon napříč naší výrobní řadou

Connected to your world

Ucelená sada řešení pro všechny úrovně řízení v závislosti na požadavcích zákazníků

Další fotky

Nadšení a spokojení návštěvníci, celá řada zajímavých diskusí o aktuálních projektech, spokojení zaměstnanci z celého světa na stánku - velice úspěšná světová premiéra.

Stäubli a Multi-Contact děkují všem za silný zájem o naše technologie zejména v rámci Smart Factory na Automatice 2016 a těšíme se na další spolupráci.

Váš Stäubli Team