12.05.17

Volné pracovní pozice

Sales engineer / Business Developer robotové divize – západní Slovensko

Pro oblast západní Slovenska hledáme kolegu/kolegyni na pozici technicko – obchodního zástupce robotové divize. Hlavní pracovní činností této pozice budou obchodní aktivity na území Slovenské republiky.

Stäubli Systems, s.r.o. (www.staubli.cz)

Náplň práce

  • Vyhledávání a identifikace obchodních příležitostí v dané oblasti na základě znalosti produktů robotové divize.
  • Řešení projektů v oblasti automatizace po obchodní i technické stránce (využití 4-osých a 6-osých robotů).
  • Technická konzultace na úrovni robotických systémů při projektových návrzích.
  • Segmentace trhu.
  • Spoluúčast na tvorbě marketingových aktivit směrem k zákazníkovi.
  • Pravidelná účast na poradách.
  • Spoluúčast na tvorbě business plánu v přidělené oblasti.
  • Komunikace se sídlem společnosti v ČR a s výrobním závodem ve Francii.
  • Pravidelný reporting.
  • Oblast: Slovenská republika se zaměřením na západ Slovenska.

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro).
  • Dobrá znalost AJ podmínkou (slovem i písmem).
  • Ochota často cestovat ve svém regionu ale i do zahraničí (4 dny v týdnu).
  • Technické myšlení, obchodního ducha.
  • Obchodní zkušenosti z oblasti automatizace velkou výhodou.
  • Flexibilní přístup a kreativita.
  • Motivaci pro práci v tomto velmi zajímavém odvětví a rozvíjející se společnosti.
  • Spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti, loajalita.
  • Řidičský průkaz.

Nabízíme

  • Jedinečnou příležitost být prvním slovenským obchodníkem robotové divize.
  • Stát se leadrem rozvoje značky Stäubli na slovenském trhu.
  • Velmi zajímavou práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook.
  • Zaškolení ve výrobním závodu ve Francii.
  • Práci s velmi zajímavými produkty robotové divize (www.staubli.com).
  • Firemní benefity (bonusy, příspěvek na stravování, jeden týden dovolené navíc,
    2 sick days, jazykové a odborné vzdělávání)
  • Možnost práce z domova.
  • Trvalý pracovní poměr, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu i v anglickém jazyce.

Kontakt: Ing. Iveta Švadlenková (i.svadlenkova@staubli.com)