24.10.16

1. místo v anketě Štiky českého byznysu

Stäubli vítězem v Pardubickém kraji

Za Stäubli převzal cenu jednatel společnosti Václav Černý (druhý zleva).

Všichni vítězové v jednotlivých krajích na společné fotce.

Společnost Stäubli Systems, s.r.o. zaznamenala příjemný úspěch v podobě 1. místa v Pardubickém kraji v rámci třináctého ročníku prestižní ankety Štiky českého byznysu. Na slavnostním ceremoniálu konaném v pražském sídle firmy Microsoft naši společnost reprezentoval jednatel Václav Černý, který tak převzal certifikát včetně řady dalších cen.

Rádi bychom i touto cestou poděkovali všem našim zaměstnancům, obchodním partnerům i zákazníkům za dosavadní spolupráci a toto ocenění je pro nás závazkem i motivací do další práce, abychom se snažili neustále zlepšovat úroveň našich služeb.

 

O ekonomickém žebříčku:
Žebříček Štiky českého byznysu založila společnost Coface počátkem roku 2005 s cílem identifikovat české prudce rostoucí podniky a podniky s předpoklady pro další růst. Cílem je nabídnout podnikatelské veřejnosti hodnověrný nástroj k posouzení střednědobé dynamiky a stability českých firem. Kritérii zařazení do žebříčku jsou dosažené ekonomické výsledky po sobě následujících 3 let (např. v roce 2016 se vyhlašují výsledky za roky 2013-2014-2015), obrat vyšší než 10 milion EUR ročně v každém hodnoceném roce, alespoň jeden kladný hospodářský výsledek a schopnost společnosti dostát svým závazkům.