23.02.17

Hannover Messe

24.-28. dubna, Hannover (DE)

Man and Machine

Mobilní robotický asistent

Modulární systém pro výměnu nástrojů

CombiTac, modulární konektorový systém pro signály, data, silovou elektřinu a kapaliny

Stäubli Robotics a Fluid Connectors představí na svém společném stánku B04 v hale 17 budoucnost automatizace. Nová generace robotů TX2 přináší výrazný pokrok v duchu Industry 4.0 a poradí si se všemi úrovněmi spolupráce robotů s člověkem.

A to není vše - nejrychlejší bezpečné roboty Stäubli se dávají do pohybu. Přijďte se seznámit s novým robotem HelMo, mobilním výrobním pomocníkem, kterým Stäubli přispívá k dalšímu rozvoji spolupráce člověka s robotem.

K vyšší flexibilitě a samostatnosti v robotických aplikacích přispívají i plně automatické systémy pro výměnu nástrojů. Tyto tool changery splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a obsáhnou téměř všechny třídy zatížení - přesvědčte se o jejich vysoké výkonnosti v demo aplikaci přímo na stánku Stäubli.

Na dalším samostatném stánku C43 v hale 20 můžete nahlédnout do světa rychlospojek na stánku divize Fluid Connectors. K vidění bude celá řada od rychlospojek po manuální i automatické multispojky včetně nejnovějších systémových řešení pro všechna odvětví.

Na stánku B49 v hale 11 potom budete mít možnost seznámit se s nabídkou Stäubli Electrical Connectors, která zahrnuje elektrické konektory i kompletní řešení napojení. Modulární konektorový systém CombiTac je ideální volbou pro průmyslovou automatizaci, vydrží extrémně vysoké množství spojovacích cyklů a poskytuje jistotu spolehlivého a bezpečného napojení. Díky široké nabídce modulů pro napojení signálů, dat, silové elektřiny, kapalin i pneumatiky nabízí takřka neomezené kombinace přesně na míru dané aplikace.

Nenechte si ujít tuto příležitost a navštivte stánky Stäubli na velehtru Hannover Messe.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Váš Stäubli Team