23.02.17

Interpack 2017

4.-10. května, Düsseldorf (DE)

FAST picker TP80 HE se výborně hodí pro primární balení

Roboty Stericlean umožňují automatizovat náročné aplikace v čistém a sterilním prostředí

Nová generace robotů TX2

Interpack je největší a nejdůležitější akcí roku pro potravinářství, výrobce sladkostí, pekařství nebo farmaceutický a kosmetický průmysl. Vystavovatelé z celého světa představí moderní řešení a inovativní koncepty pro velmi různorodé a náročné požadavky v balicích aplikacích napříč odvětvími.

Navštivte Stäubli na stánku F03 v hale 16

Stäubli Robotics bude na interpacku (4.-10. května 2017) prezentovat nejnovější pokroková řešení pro různé druhy balení. Přímo na stánku Stäubli se tak můžete na vlastní oči přesvědčit o přednostech, které naše rychlé a výkonné roboty nabízí.

Vyšší produktivita pro balicí aplikace

FAST picker TP80 je skvělou ukázkou toho, co si Stäubli představuje pod pojmem "vysoká rychlost". Tento robot zvládá až 200 úchopů za minutu a to i ve verzi s 200 mm zdvihem na ose Z nebo při využití bezpečných potravinářských maziv. V Düsseldorfu uvidíte řadu robotů v neskutečně rychlých pick & place aplikacích, které umožní ještě více zkrátit časy výrobních cyklů.

Pro nasazení ve velmi náročných prostředích v potravinářském a farmaceutickém průmyslu může Stäubli nabídnout řady speciálně uzpůsobených robotů, jako jsou HE a Stericlean. Zatímco roboty HE jsou omyvatelné a odolné vůči čisticím prostředkům používaným v potravinářství, modely v provedení Stericlean mohou pracovat i ve sterilních výrobních prostředích.

Chybět nebudou ani nejrychlejší bezpečné roboty na světě řady TX2 a jejich nové funkce pro spolupráci člověka s robotem v duchu Industry 4.0. Navštivte náš stánek a seznamte se s nejnovějšími možnostmi automatizace pro všechny představitelné druhy manipulace a balení.

Na viděnou v Düsseldorfu!