02.05.17

Technology Days 2017

5. - 9. června

FAST picker TP80

TX2 touch umožňuje spolupráci s člověkem

Nejmodernější technologie z oblasti automatizace

Čeká na Vás týden plný nejnovějších technologií v oblasti průmyslové automatizace, které Vám představíme na 12 robotických pracovištích - mezi nimi nebude chybět nová řada bezpečných robotů TX2 pro spolupráci s člověkem, aplikace bin picking pro sbírání neorientovaných výrobků nebo využití laserového čištění dílů. Připraveny pro Vás budou i dva Demo Vany s představením řešení pro rychlou výměnu forem, automatickou výměnu nástrojů robotů a napojení energií včetně automatického konektorového systému CombiTac.

V rámci doprovodného programu, který bude každý den stejný, Vás vždy od 10 do 16 hodin čekají přednášky a prezentace partnerských společností (Beckhoff, Pilz, Schunk, Elcom, Eola a Lascam) - dozvíte se například nové informace o posuzování bezpečnosti v robotice, řídicích systémech a Industry 4.0 nebo využití kamerových systémů pro automatizaci, to vše za podpory Univerzity Pardubice a Elektrotechnické asociace České republiky. Akce bude probíhat ve Výukovém a výzkumném centru v dopravě, které se nachází v Technologickém parku v Doubravicích.

V případě zájmu o účast a pro více informací se stačí zaregistrovat. Účast na této ojedinělé akci včetně drobného občerstvení je pro předem přihlášené zdarma.

Hlavní lákadla Technology Days 2017:
-  Stäubli Smart Factory - nová řada robotů TX2 pro spolupráci s člověkem, koncept výrobní linky v duchu Industry 4.0
-  Industrial PC Beckhoff a snadné řízení robotů Stäubli přes uniVAL plc
-  bezpečné hlídání pracovních zón kolem robotu pomocí Pilz SafetyEYE
-  chapadla a uchopovače Schunk pro automatizaci
-  automatická buňka ELCOM pro vizuální kontrolu výrobků s robotem FAST picker TP80
-  představení bin picking aplikace ve spolupráci firem Eola a Photoneo
-  kinematické transformace na portálovém manipulátoru s lineárními osami Beckhoff
-  technologie pro laserové čištění kovových dílů od společnosti LASCAM

Těšíme se na osobní setkání s Vámi na Technology Days 2017 - zaregistrujte se na našich stránkách a nezmeškejte tak žádné nové informace o této akci.

Váš Stäubli Team