07.07.17

EMO 2017

18. – 23. září, Hannover (DE)

HE roboty řady RX/TX: omyvatelné a odolné vůči čisticím prostředkům pro mytí a odjehlován

TX200 se skvělou tuhostí maximální přesností pro vrtání a obrábění kovových dílů

Mobilní robotický systém HelMo

Flexibilita a automatizace pro vyšší produktivitu

EMO Hannover 2017 – přední světový veletrh pro kovoobrábění, u kterého nemůže chybět ani Stäubli s nabídkou svých automatizačních řešení pro oblast obrábění. Díky jedinečným znalostem a kompletní řadě přesných a rychlých šestiosých robotů pro obrábění kovových dílů i obsluhu obráběcích strojů. Na našem stánku nebude chybět ani nejnovější mobilní robotický systém HelMo pro flexibilní propojení několika obráběcích center ve spolupráci člověka s robotem, stejně jako naše specializovaná ramena pro mytí a odjehlování kovových částí.

Už dlouhou dobu se Stäubli zaměřuje na vývoj technologií přímo na míru požadavkům náročných odvětví, jakým kovoobrábění bezpochyby je. Vyrábíme vysoce výkonné roboty, které se skvěle hodí pro použití v drsných podmínkách v neustálém kontaktu s odletujícími šponami, brusným prachem nebo obráběcí emulzí. Navštivte náš stánek A47 v hale 25 a seznamte se detailně s našimi šestiosými roboty.

Mezi hlavní lákadla našeho stánku patří:
- nová generace robotů TX2: více flexibility, dynamiky, bezpečnosti a produktivity zároveň
- obráběcí aplikace s robotem TX200
- moderní výrobní řešení s naším mobilním robotem HelMo
- extra silný šestiosý robot RX160HD HE pro obsluhu obráběcích center
- otevřené rozhraní uniVAL pro řízení našich robotů pomocí průmyslových PC a PLC

Objevte na vlastní kůži fascinující možnosti, které Vám tyto nejmodernější koncepty automatizace dávají. Těšíme se na osobní setkání s Vámi v Hannoveru na našem stánku A47 v hale 25.