13.07.17

Stäubli slaví 125. výročí

Vášeň pro inovace

V letošním roce Stäubli slaví historický milník své bohaté historie. Stäubli již 125 let spojuje své nadšení pro inovace s dokonalostí. V našich třech aktivitách - konektory, robotika a textilní stroje - máme vedoucí postavení, které nás zavazuje k poskytování nejlepších produktů, služeb a řešení na míru. Tento závazek bude i nadále formovat obraz naší společnosti, i když se podíváme do budoucnosti. Po 125 letech je Stäubli stále majetkem původní zakládající rodiny. Zakořeněné v této bohaté tradici je slib spolehlivosti, soudržnosti a stability.

V rámci letošního výročí jsme pro vás připravili veřejně přístupnou webovou stránku na adrese: www.125years.staubli.com. Na stránkách se dozvíte více o naší bohaté historii, výročích a osobách, které přispěly k našemu úspěchu. A nenechte si ujít historickou fotogalerii - obrázky vydají za tisíc slov.

O společnosti Stäubli
Stäubli je mezinárodní dodavatel inovativních mechatronických řešení v oblasti konektorových systémů (fludiní a elektro), robotů a textilních strojů. Společnost byla založena v roce 1892 ve Švýcarsku a je stále rodinným podnikem. Společnost dnes působí v 29 zemích s více než 4500 zaměstnanci a poskytuje prodejní a servisní služby v 50 zemích.