24.07.17

Volné pracovní pozice

Technicko - obchodní zástupce konektorové divize (SK)

Pro oblast západní Slovensko (kraj Nitra, Trnava, Bratislava, Trenčín, Žilina, Bánská Bystrica) hledáme kolegu/kolegyni na pozici technicko - obchodního zástupce konektorové divize. Hlavní pracovní činností této pozice bude podpora prodeje svěřených produktů.

Stäubli Systems, s.r.o. (www.staubli.cz)

Náplň práce

  • Vyhledávání nových zákazníků a projektů na území západního Slovenska
  • Péče o stávající zákazníky
  • Práce na již rozpracovaných projektech
  • Technická pomoc při realizaci projektů
  • Zpracování reportů o své činnosti

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou)
  • Dobrá znalost AJ
  • Flexibilitu a mobilitu
  • Ochotu učit se a cestovat
  • Motivaci pro práci v tomto velmi zajímavém odvětví a rozvíjející se společnosti
  • Obchodní zkušenosti z oblasti technických produktů výhodou
  • Spolehlivost, loajalita, samostatnost, komunikační dovednosti – do stabilní firmy hledáme týmového kolegu na dlouhodobé působení
  • Místo bydliště: kraj Nitra / Trnava / Bratislava / Trenčín / Žilina / Bánská Bystrica
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Osobní automobil pro služební účely (možnost využití i pro soukromé účely)
  • Zaškolení ve výrobním závodu ve Francii
  • Práci s velmi zajímavými produkty fluidní konektorové divize
  • Firemní benefity (bonusy, příspěvek na stravování, home office, notebook, telefon)
  • Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Slovenská pracovní smlouva
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Kontakt: Ing. Iveta Švadlenková (i.svadlenkova@staubli.com)