02.11.17

Volné pracovní pozice

TECHNICKÝ SPECIALISTA ROBOTOVÉ DIVIZE

Pro region Východních Čech hledáme kolegu/kolegyni na pozici Technický specialista robotové divize. Hlavní pracovní činností této pozice bude technická a aplikační podpora v projektech, podpora prodeje a školení zákazníků.
Stäubli Systems, s.r.o. (www.staubli.cz)

Náplň práce

  • Podpora zákazníků, obchodních zástupců a servisního týmu v technických otázkách a specifikaci robotů Stäubli.
  • Podpora zákazníků pro technickou specifikaci a správnou integraci robotů do technologie, pomoc při programování (po telefonu i u zákazníků).
  • Návrh konceptu a řešení při použití robotů s ostatními technologiemi (vision systémy, zapojení bezpečnosti, apod.).
  • Příprava realizační studie ve 3D software.
  • Příprava a provádění reálných testů proveditelnosti včetně programování.
  • Technická specifikace produktů pro cenové nabídky.
  • Propagace produktů a software Stäubli.
  • Účast na obchodních jednáních a veletrzích.
  • Školení zaměstnanců a zákazníků (programování, údržba, apod.).
  • Komunikace s výrobním závodem a s oddělením vývoje ve Francii (AJ).
  • Spolupráce na mezinárodních projektech.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnického / strojírenského směru)
  • Dobrá znalost AJ podmínkou (slovem i písmem).
  • Ochota cestovat (ŘP sk. B), občasné služební cesty do zahraničí.
  • Znalost principů programování
  • Znalost produktů Microsoft Office
  • Způsobilost řízení osobního automobilu
  • Znalost nebo praxe z oblasti automatizace a robotiky.
  • Znalost elektrických schémat výhodou (vyhláška 50 §6 výhodou).
  • Motivaci pro práci v tomto velmi zajímavém odvětví a rozvíjející se společnosti.
  • Technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti, loajalita.
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Velmi zajímavou práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Týdenní zaškolení ve výrobním závodu ve Francii.
  • Práci s velmi zajímavými produkty robotové divize
  • Firemní benefity:

            příspěvek na stravování,

            jeden týden dovolené navíc

            2 sick days

            jazykové a odborné vzdělávání

            home office

            mobilní telefon, notebook.

  • Trvalý pracovní poměr, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.
  • Místo práce: Pardubice

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu i v anglickém jazyce.

Kontakt: Ing. Iveta Švadlenková (i.svadlenkova@staubli.com)