18.01.18

SALIMA 2018

27.2.-2.3., Brno

Šestiosý robot TX90 HE

Rychlý FAST picker TP80

Na přelomu února a března se na brněnském výstavišti opět sjedou všichni odborníci z potravinářského průmyslu u příležitosti veletrhů SALIMA. Stäubli jako přední dodavatel průmyslových robotů pro využití v potravinářství u toho nebude chybět a zúčastní se jako vystavovatel tematického veletrhu potravinářských technologií SALIMA TECHNOLOGY v hale V.

Na našem stánku č. 28 se můžete těšit na dvě robotické buňky speciálně uzpůsobené právě pro potravinářství. Rychlá manipulace s drobnými výrobky je parketou čtyřosého robotu FAST picker TP80 a sami se přesvědčíte, jak ve spolupráci s kamerovým systémem zvládá přerovnávání hned mezi dvěma dopravníky. Stejně tak i druhý robot TX90 je v provedení HE, které značí snadnou omyvatelnost robotů a jejich odolnost vůči čisticím prostředkům - nenaruší tak nijak dosavadní procedury na lince a umožní udržovat stále maximální čistotu výroby v souladu s přísnými hygienickými normami. Tento šestiosý robot se dokonce zvládne oplachovat sám a využívá pro to i automatický systém výměny nástrojů.

K čistotě provozu přispívají značnou mírou i bezúkapové nerezové rychlospojky Stäubli, které tak dokonale zabrání kontaminaci chráněného prostředí - i ty si na našem stánku budete moci prohlédnout a seznámit se s jejich výhodami a možným použitím.

Plánujete navštívit náš stánek? Zaregistrujte se na našem webu a získejte více informací!

Těšíme se na setkání s Vámi na přehlídce těch nejmodernějších technologií pro potravinářství,

tým Stäubli