Robotová divize Stäubli – plníme požadavky všech průmyslových odvětví

Poskytnout nejlepší řešení pro každé odvětví. Tento jednoduchý princip stojí na počátku naší práce ve Stäubli. Navrženi pro práci v těch nejnáročnějších prostředích stejně jako v čistém prostředí, roboty Stäubli demonstrují svou výkonnost za jakýchkoliv okolností. Kdekoliv je vyžadována bezkonkurenční rychlost, kompaktnost, přesnost a spolehlivost, Stäubli má tu pravou technologii – pro všechna průmyslová odvětví a každou aplikaci.

Nalezněte více informací o robotových řešeních na globální stránce www.staubli.com (v angličtině) nebo klikněte na následující odkazy:

Potravinářství

Roboty pro potravinářství pomáhají zefektivnit a zkvalitnit výrobu minimalizací lidského faktoru a jsou schopné zastat celou řadu činností napříč výrobním procesem.

Řezání laserem

Moderní řešení pro řezání celé řady materiálů, které přináší celou řadu výhod oproti klasickým mechanickým metodám a díky našim robotům maximální přesnost.

Průmyslové mytí

Naše roboty se díky svému utěsnění a odolnosti vůči vodě i řadě chemikálií hodí pro využití v průmyslových myčkách. Mohou manipulovat jak samotným vodním paprskem, nebo naopak omývaným obrobkem.

Farmacie, medicína

Výjimečně čisté, přesné a precizní roboty vhodné do čistých prostředí stupně A až D nabízí ideální řešení pro specifické požadavky ve farmacii, medicíně, vědě a výzkumu.

Strojní výroba

Roboty určené k integraci do strojní výroby s uzavřenou strukturou ramene, stupněm krytí IP65 pro rameno a IP67 pro zápěstí, kompaktní zástavbou a mnoho možnostmi uchycení.

Vysokorychlostní obrábění

Roboty Stäubli představují díky své rigidní konstrukci a tuhosti ramene spolehlivá a flexibilní řešení pro obráběcí procesy.

Lakování

Využití pro lakovací roboty Stäubli najdeme v celé řadě aplikací, od tradičního lakování po složitější procesy včetně elektrostatických a procesů s robotem na sedmé ose.

Plastikářství

Šestiosé roboty designované specificky pro plastikářský průmysl jsou schopné splnit veškeré vaše představy o automatizaci jako je třeba obsluha vstřikovacích lisů.

Polovodiče, čisté prostředí

Automatizační řešení navržená pro přesně kontrolované aplikace s výjimečnou přesností, vysokou rychlostí a dramaticky zlepšenou kvalitou.

Fotovoltaika

Kompletní řada robotových řešení zaměřených na specifické potřeby výroby fotovoltaických článků včetně technologií křemíkových krystalů a tenkých vrstev.