Tréninkové programy – maximalizujte vaše výsledky

Roboty Stäubli nabízí ohromné možnosti co se týče výkonného pohybu i programování. Je ale potřeba je znát detailně, aby bylo možné maximalizovat efektivitu. Školení proto není pouze “navíc” – je nezbytné pro návratnost investice do vašich automatizovaných pracovišť.

Školení zákazníků dle jejich potřeb v novém školícím centru v Pardubicích

Tréninkové programy nabízené Stäubli se věnují všem aspektům použití robotů: kontrola buňky, programování, údržba robotů a periferií, software. Naše tréninkové centrum je vybaveno několika roboty, simuluje reálné podmínky z provozu a umožňuje v praxi ověřit a vyzkoušet nabyté znalosti. Pro maximální přínos školení lze program přizpůsobit specifickým požadavků účastníků.

Pro koho je školení určeno?

Mnoho našich zákazníků nechává nejprve vyškolit techniky údržby, následně pak vedoucí výroby a personál, který s robotem pracuje na denní bázi. Je ale potřeba zdůraznit, že nejlepší zárukou dlouhé životnosti robota je dobrá znalost jeho obsluhy a programování. Doporučujeme proto proškolení osob navrhujících a programujících robotizovanou buňku i zkušených robotových techniků – objevte s námi veškeré možnosti našich robotů, jejich jazyku a softwaru Stäubli. Stejně důležitý je i trénink koncových uživatelů jakmile jsou buňky uvedeny do provozu. S ohledem na problematiku budoucí údržby zaručuje naše školení rychlý a efektivní zásah. V neposlední řadě přispívá tento trénink i ke zvýšení bezpečnosti na pracovišti, což je jedním z hlavních témat kurzu.

Pro více informací prosím kontaktujte náš tým robotové divize v Pardubicích (CZ) nebo klikněte na níže uvedený odkaz:

Stäubli Pardubice – školící centrum (PDF)

Nebo použijte tento odkaz k nalezení nejbližšího školícího centra robotové divize Stäubli (v angličtině).