Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Jedinečná řešení automatizace v potravinářství

Vyšší efektivita výroby s průmyslovými roboty Stäubli

Stejně jako v mnoha jiných odvětvích, i v potravinářství jsou kladeny stále vyšší nároky na kvalitu, rychlost a efektivitu výroby. Jedním z možných řešení je automatizace, konkrétně průmyslové roboty, které nachází stále větší uplatnění ve   všech částech výrobního procesu - od počáteční přípravy surovin přes jejich zpracování až po finální balení a následnou paletizaci. Společnost Stäubli, švýcarský dodavatel průmyslových robotů, má ve svém širokém portfoliu celou řadu modelů specializovaných pro aplikace v potravinářství.

 

Stäubli TP80 Fast Picker představuje novou generaci čtyřosých vysokorychlostních robotů pro standardní pick-and-place aplikace. S rychlostí až   200 úchopů za minutu překoná Vaše představy, zvýší efektivitu a sníží náklady. Mezi typické aplikace patří zejména manipulace výrobků na dopravnících, jejich rovnání a primární nebo sekundární balení. Jeho rychlost, vysoká opakovatelná přesnost v celém pracovním prostoru a snadná integrace díky kompaktní konstrukci a nízké váze dělají z tohoto robotu skvělou volbu pro   úspěšnou automatizaci výrobních procesů.

 

Pro náročné aplikace v primárním výrobním procesu, kde mohou být vysoké požadavky na čistotu, vyvinulo Stäubli řadu   šestiosých robotů HE (Humid Environment). Tyto roboty mají stejně jako všechny šestiosé modely Stäubli kompletně uzavřenou konstrukci se stupněm krytí IP65 (IP67 pro zápěstí), navíc jsou však díky speciálnímu povrchovému ošetření odolné vůči kapalinám s pH 4,5 až 8,5, což umožňuje snadné čištění. Roboty HE se tak dlouhodobě osvědčí i ve vlkhém výrobním prostředí.

 

Pokud si stále nejste jisti, jestli jsou průmyslové roboty to pravé pro Vaši výrobu, nabízíme Vám další argument - kompletní výrobní řada robotů Stäubli je nyní dostupná i s potravinářskými mazivy. Tato volba umožňuje vyměnit standardní maziva za potravinářský olej kategorie H1 (registrováno NSF) a zcela tak eliminovat jakékoliv riziko kontaminace výrobního procesu.

 

Pro Váš úspěch jsme schopni nabídnout flexibilní řešení prvotřídní kvality, splňující ty nejpřísnější normy v potravinářství. Roboty Stäubli Vám dají náskok před konkurencí v každé části výrobního procesu.

 

Stäubli - Váš partner pro automatizaci v potravinářství.

 

  www.staubli.cz/robotics


TP80 Fast Picker
TX90XL HE

Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz