Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Navštivte Stäubli na veletrhu MSV 2015

14. - 18. září, Brno | hala G1, stánek 53

Vážení obchodní partneři,

 

konektorová a robotová divize Stäubli si Vás dovolují pozvat na letošní veletrh MSV 2015, který se uskuteční od 14. do 18. září na Výstavišti v Brně. Jako tradiční vystavovatel na Mezinárodním strojírenském veletrhu nemůže Stäubli na této největší veletržní akci roku chybět. Náš stánek naleznete jako obvykle v pavilonu G1, letos pod číslem 53.

 

U příležitosti letošního výročí 10letého působení společnosti Stäubli Systems, s.r.o. na českém a slovenském trhu jsme si pro Vás kromě tradičních témat z oblasti průmyslové automatizace, rychlé výměny forem a napojení energií připravili i několik novinek. Poprvé v České republice budeme letos vystavovat   plně automatickou multispojku MCS pro snadné a efektivní automatické napojení všech energetických přívodů v celé řadě aplikací.

 

V robotové části expozice se pak můžete seznámit především   s výhodami otevřeného řízení uniVAL, které umožňuje ovládat Stäubli roboty pomocí standardních průmyslových řízení a PLC a usnadňuje tak jejich integraci do výroby. Chybět nebude ani   robot řady HE pro vlhká prostředí, který se uplatní například při mytí kovových dílů nebo v automobilovém průmyslu.

 

Chystáte se na veletrh a plánujete navštívit stánek Stäubli? Vyplňte prosím   tento formulář a my Vám rádi pošleme volnou vstupenku.

 

Těšíme se na osobní setkání s Vámi na našem stánku č. 53 v pavilonu G1 během veletrhu MSV 2015.

Váš Stäubli Team


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz