Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Pozvánka na seminář Automatizace v potravinářství

12. března 2015 v Pardubicích

Seminář pro výrobní firmy v potravinářském průmyslu

 

Robotová divize Stäubli společně se svými partnery, společnostmi COMPAS automatizace, spol. s r.o. a EOLA s.r.o., si Vás dovolují pozvat na seminář zaměřený na prezentaci současných možností automatizace potravinářských výrobních závodů pomocí těch nejmodernějších technologií, se kterými mají všechny tři společnosti bohaté zkušenosti.

 

Termín semináře: čtvrtek 12. března od 9:00
Místo konání: sídlo společnosti Stäubli Systems, s.r.o., Hradecká 536, 530 09 Pardubice

 

Předpokládaný program:

  • 9:00    představení Stäubli, aplikace s roboty Stäubli v potravinářství - reference, ukázky, videa
  • 10:00  COMPAS aplikace automatizace a výrobního IT v potravinářství s ukázkami projektů
  • 11:00  představení společnosti EOLA a jejích referencí v potravinářství
  • 12:00  pauza na oběd (občerstvení bude zajištěno)
  • 13:00  praktické ukázky technologií - roboty Stäubli ve spojení s dopravníkovými a vision systémy; COMPAS a měření efektivity výrobních zařízení v potravinářství
  • Volná diskuse, ukončení semináře dle zájmu účastníků.

Účast na semináři pro předem přihlášené je zdarma. Přihlašovat se můžete do pondělí 9. března přes   tento registrační formulář.

 

 

O společnosti Stäubli

 

Stäubli nabízí mechatronická řešení ve třech specializovaných divizích: textilní, konektorové a robotové. Klíčové je pro nás být na blízku zákazníkům a pružně a rychle reagovat na jejich požadavky. Obsluha našich zákazníků v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku a ve Slovinsku je zajišťována pomocí obchodních zástupců ve všech pěti zemích a technické podpory v sídle společnosti v Pardubicích.

 

O společnosti COMPAS

 

COMPAS automatizace je česká inženýrsko-dodavatelská společnost, která dodává chytrá řešení průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů MES na platformě nejmodernějších řídicích a IT technologií. Jsme jedním z leaderů v oboru řešení průmyslové automatizace a partnerem firmy SIEMENS. Využíváme kompletní spektrum automatizační techniky SIEMENS TIA (Totálně Integrovaná Automatizace). Významnou část služeb firmy COMPAS tvoří projekty a programové vybavení pro řídicí systémy Simatic S7 a Simatic PCS7, včetně řešení HMI WinCC. V této oblasti patří tým našich specialistů k předním v Evropě.

 

O společnosti EOLA

 

Společnost EOLA s.r.o. přináší profesionální řešení dodávek technologií do automatizovaných provozů napříč průmyslovými obory.

 

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s orientací na nové trendy v automatizaci. Dodáváme komplexní technologická řešení v oblasti řídicích systémů, výrobních linek, robotických pracovišť, jednoúčelových zařízení a systémů strojového vidění. Jsme certifikovaní integrátoři technologií. STAUBLI a COGNEX. Zajišťujeme návrh, projekci, výrobu, oživení, zaučení obsluhy a servis dodávek. Specializujeme se na optické metody měření a zpracování obrazu z digitálních kamer - tzv. strojové vidění. Tyto kamerové systémy nacházejí stále častěji své uplatnění ve všech oblastech průmyslu, ať už jako kontrolní zařízení na výrobní lince nebo jako samostatný testovací přístroj.

 

 


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz