Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Roboty Stäubli pro využití v potravinářství

Clean Consistent Performance

Potravinářství je jedním z nejnáročnějších odvětví, co se automatizace týče. Zejména v primárních výrobních procesech jsou kladeny vysoké nároky na čistotu používaných technologií, vše je pak nutné často důkladně čistit a omývat. Stäubli Vám v tomto ohledu může nabídnout dlouholeté zkušenosti v automatizaci potravinářských provozů, na základě kterých jsme vyvinuli kompletní řadu výkonných robotů vhodných do potravinářství:

  •   šestiosé modely HE splňující normy pro potravinářský průmysl, díky uzavřené struktuře ramene snadno omyvatelné a odolné vůči čistícím prostředkům s pH 4.5-8.5,
  •   TP80 Fast Picker pro rychlou manipulaci s hotovými výrobky, vyniká kompaktní konstrukcí a snadnou integrací do výrobních linek,
  • řada   čtyřosých SCARA robotů TS vhodných pro skládání výrobků do balení, nabízí rozsáhlý pracovní prostor a třídu čistoty ISO 6.

Přesvědčte se o širokých možnostech využití robotů v novém vydání magazínu Stäubli Flash zaměřeném právě na aplikace v potravinářství. Najdete zde mnoho příkladů realizovaných aplikací v mlékárnách, sýrárnách, výrobnách polotovarů nebo při zpracování masa.   Stáhněte si Stäubli Flash v PDF.

 

Rádi bychom Vám také nabídli možnost zúčastnit se odborné konference na téma automatizace v potravinářském průmyslu, kterou pořádají naši kolegové v německém Bayreuthu nedaleko českých hranic. V úterý 23. června čeká na účastníky celodenní zajímavý program včetně přednášek odborníků na tuto problematiku a celé řady ukázek robotů Stäubli a dalších technologií prezentovaných partnery konference. Celý program bude probíhat v němčině, bližsí informace naleznete v   pozvánce a na   webových stránkách.

 

Váš Stäubli Robotics Team


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz