Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Stäubli Robotics na veletrhu AMPER 2015

24. - 27. března 2015, Výstaviště Brno

Vážení obchodní partneři,

 

robotová divize Stäubli a společnost Multi-Contact, součást skupiny Stäubli, si Vás dovolují pozvat na veletrh AMPER 2015, který se uskuteční od 24. do 27. března 2015 na brněnském výstavišti. Náš společný stánek naleznete v hale F, stánek 3.12.

 

Zájem o automatizaci neustále roste a to platí i pro průmyslové roboty. I proto se Stäubli rozhodlo pro plnohodnotnou účast na veletrhu AMPER, kde se právě automatizace v posledních letech stala jedním z nosných témat. Vše bylo mnohem jednodušší jelikož Multi-Contact, výrobce a dodavatel elektrických konektorů a jedna ze společností Stäubli Group, je na této akci již tradičním vystavovatelem.

 

Pro letošní expozici si Stäubli Robotics ve spolupráci se svými partnery opět připravilo několik ukázek robotů v zajímavých aplikacích. Těšit se můžete jak na čtyřosý TS60 SCARA robot, tak i šestiosý TX60. Zejména díky svým kompaktním rozměrům a velkému pracovnímu rozsahu jsou roboty Stäubli skvělou volbou pro montáž a manipulaci různých komponent nejen v elektronickém a elektrotechnickém průmyslu. Velké oblíbenosti se těší i mezi výrobci v automobilovém průmyslu, díky uzavřené konstrukci a integrovanému vedení kabeláže potom vynikají v náročném prostředí - ať už čistém, nebo naopak s vyšší mírou znečištění.

 

V druhé části stánku se pak můžete seznámit s řadou produktů Multi-Contact, od elektrických konektorů pro nízká i vysoká napětí přes široký sortiment příslušenství pro testování a měření až po modulární systém multi napojení CombiTac, který je využíván právě i u Stäubli robotů.

 

Níže Vám zasíláme odkaz na elektronickou vstupenku na veletrh Amper. Pro získání volné vstupenky stačí kliknout na uvedený odkaz a po vyplnění údajů a vložení unikátního kódu Vám bude zaslána do emailu.

 

Unikátní kód pro vstupenku zdarma na veletrh AMPER 2015: 14353-0
  www.amper.cz/voucher/

 

Věříme, že Vás tato pozvánka oslovila a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

 

Váš Stäubli Robotics Team

 

 

  www.amper.cz

  www.staubli.cz/robotics

  www.multi-contact.cz


TS60 SCARA
TX60

Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz