Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Stäubli Robotics na veletrhu AMPER 2016

15.-18. března 2016 | Brno

Vážení obchodní partneři,

 

robotová divize Stäubli a společnost Multi-Contact si Vás stejně jako v loňském roce dovolují pozvat na veletrh elektrotechniky a automatizace AMPER 2016, který se uskuteční od 15. do 18. března 2016 v Brně. Náš společný stánek naleznete nově v hale V pod číslem 5.04.

 

Hlavním bodem expozice Stäubli bude rychlý robot TP80 Fast Picker, který nachází využití zejména v náročných aplikacích vyžadujících vysokorychlostní manipulaci s drobnými produkty. V této kategorii robotů je výjimečný svou konstrukcí a nabízí tak celou řadu výhod oproti invertovaným delta robotům, mimo jiné i snadnější a levnější integraci do výrobních linek. Navíc je TP80 nyní nově dostupný i ve verzi s 200 mm zdvihem a také s HE krytím, které umožňuje čištění robotu běžnými čisticími prostředky a usnadňuje tak jeho nasazení v čistých prostředích nebo například v potravinářských provozech.

 

V druhé části stánku se pak můžete seznámit s řadou produktů Multi-Contact, od elektrických konektorů pro nízká i vysoká napětí přes široký sortiment příslušenství pro testování a měření až po modulární konektorový systém CombiTac s novými moduly pro monitorování spojení a 10 Gbit Ethernetové napojení.

 

Níže Vám zasíláme odkaz na elektronickou vstupenku na veletrh Amper. Pro získání volné vstupenky stačí kliknout na uvedený odkaz a po vyplnění údajů a vložení unikátního kódu Vám bude zaslána do emailu.


Kód pro vstupenku zdarma na veletrh AMPER 2016
: 17310-330

  http://www.amper.cz/voucher

 

Věříme, že Vás tato pozvánka oslovila a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

 

Váš Stäubli Robotics & Multi-Contact Team

 

 

 

  www.amper.cz

  www.staubli.cz/robotics

  www.multi-contact.cz


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz