Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Vyzkoušejte SMED analýzu od Stäubli

Vyšší produktivita díky bezplatnému rozboru výrobních procesů

Vážení obchodní partneři,

 

při příležitosti 10-ti letého výročí působení firmy Stäubli v České republice a na Slovensku si Vám dovolujeme nabídnout rozšířenou technologickou podporu pro zvyšování produktivity Vašich výrobních procesů.

 

V čem toto exkluzivní rozšíření podpory spočívá? Zejména v detailním rozboru všech souvisejících činností jak v přípravě, tak i při samotném procesu výměny forem a následném návrhu možných zlepšení. Cílem této analýzy je snížit prostoje strojů, navýšit výrobní kapacitu, minimalizovat zmetkovost, umožnit pružnější reakce na požadavky zákazníků a celkově dosáhnout vyšší produktivity Vaší výroby.

 

Metodika, která slučuje všechny jednotlivé aspekty zrychlení a zkvalitnění výměny nástroje, se nazývá SMED (Single Minute Exchange of Die) – do češtiny lze volně přeložit jako výměna formy během jedné minuty, v praxi se většinou jedná o dobu několika minut. Prakticky se dá říci, že naši odborníci musí systematicky projít vše, počínaje skladováním forem, jejich přípravou, údržbou, dopravou ke stroji a temperací, přes možnosti vkládání a upínání forem, až po propojení temperačních, hydraulických, vzduchových i elektrických okruhů.

 

Stäubli si v plastikářském segmentu dlouhodobě zakládá na tom, že jako jeden z mála dodavatelů Vám můžeme nabídnout kompletní řešení výměny forem včetně asistence při automatizaci pracoviště. Nyní Vám přinášíme i výše zmíněný nezávislý rozbor Vašich výrobních procesů, který pro Vás rádi a samozřejmě zcela zdarma vypracujeme.

 

Na tuto tematiku připravujeme také SMED seminář, který se uskuteční v úterý 19. května v sídle společnosti v Pardubicích. Tímto si Vás dovolujeme pozvat i na tento seminář, bližší informace a registrační formulář naleznete na našich   internetových stránkách. Účast na semináři je pro předem přihlášené zdarma.

 

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Jan Krblich

SMED specialista

E-mail:   j.krblich@staubli.com

Tel.: +420 731 520 910

 

  Navštivte naše specializované webové stránky pro plastikářský průmysl.


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz