Pokud se Vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.

Změna názvu a značky Multi-Contact

Vážení obchodní partneři,

 

Multi-Contact, Váš dodavatel řešení pro pokročilé spojovací technologie, se od 1. ledna 2017 stává Stäubli Electrical Connectors.

 

Multi-Contact je součástí skupiny Stäubli již více jak 15 let. Stäubli je globálním poskytovatelem mechatronických řešení a my nyní převezmeme jméno této skupiny. Tato změna zahrnuje přejmenování společnosti a přijetí vizuální podoby značky Stäubli.

 

Rádi bychom Vás ujistili, že všechny stávající kontrakty a dohody zůstávají i nadále v platnosti beze změn. Naše obchodní aktivity nadále pokračují a všichni naši zaměstnanci jsou Vám i nadále k dispozici a rádi budou řešit veškeré Vaše požadavky. Nicméně bychom Vás rádi požádali o aktualizaci kontaktních údajů ve Vaší databázi.

 

S platností od 1. ledna 2017 prosím adresujte veškerou písemnou komunikaci a poštovní zásilky na adresu Stäubli Systems, s.r.o.

 

Stäubli Systems, s.r.o.          

Telefon: +420 466 616 125

Hradecká 536

Fax: +420 466 616 126

530 09 Pardubice

  connectors.cz@staubli.com

Czech Republic

  www.staubli.com/electrical

 

Aby byl přechod ze značky Multi-Contact na Stäubli Electrical Connectors bezproblémový a co nejplynulejší i pro naše zákazníky, budeme v naší komunikaci v nejbližší době používat obě loga společně a logo Multi-Contact tak nezmizí okamžitě. Naše obchodní aktivity tímto nebudou dotčeny, stejně jako široká nabídka našich produktů pro spolehlivá a všestranná řešení napojení.

 

Těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

 

Pro více informací prosím navštivte:   www.staubli.com/electrical


Obdrželi jste tento e-mail, jelikož jste registrováni v naší databázi.
V případě, že se přejete odhlásit, prosím, klikněte na následující link:

Odhlásit


Stäubli Systems, s.r.o. - Hradecká 536 - CZ-53009 PARDUBICE
Tel.: +420 466 616 125 - Fax: +420 466 616 127 - connectors.cz@staubli.comrobot.cz@staubli.com - www.staubli.cz